FREONO PILDYMAS

FREONO PILDYMAS

KONDICIONIERIŲ PROFILAKTIKĄ yra rekomenduojama atlikti kartą į metus. Ji apima sistemos sandarumo patikrą, panaudoto freono išsiurbimą, drėgmės bei panaudoto tepalo išvalymą, užpildymą nauju freonu bei alyva. Dirbame patikima ir tikslia WURTH įranga. Visada įvedame UV dažus, kas padės laiku identifikuoti gedimus. Jei kažkadafreonas ištekės, bus galima lengvai nustatyti nesandarią sistemos vietą.

 

Jūsų automobilis identifikuojamas ir kondicionieriaus sistema užpildoma automatiniu prietaisu, jo pagalba nustatomas reikiamas šaldymo reagento bei alyvos kiekis pagal automobilio modelį. Jei sistema nesandari, visuomet pateikiame patikros išrašą ir rekomenduojame reikalingą kondicionierių remontą.

 

Esant reikalui rekomenduojame ir atliekame pilną kondicionieriaus garintuvo ir ortakių sistemos DEZINFEKCIJĄ. Jos poreikį galite nustatyti patys esant aiškiam simptomui. Tai aitrus pelėsių kvapas, patenkantis į saloną, įjungus vėdinimą. Dezinfekcija itin svarbi žmonėms, linkusiems į peršalimo ligas, jautriems infekcijoms bei alergijoms, ypač vaikams. Naudojame geriausias profesionalias priemones, kurių poveikis patikrintas ir ilgalaikis. Geriausiam rezultatui dezinfekciją rekomenduojame derinti su salono filtro pakeitimu į naują švarų.

 

Neperkaiskite, keliaukite sveikai, atvykite kondicionierių aptarnauti pas mus!

Darbų įkainiai čia.