Paslaugos

TEPALŲ KEITIMAS
Keičiame visų markių lengvujų ir mažųjų vienatūrių automobilių variklių alyvą ir alyvos filtrus.Sprint Servise® naudojame TIK japonų gamintojo JX Nippon Oil alyvą ENEOS.
ORO FILTRO KEITIMAS
Keičiame visų markių lengvujų ir mažųjų vienatūrių automobilių oro filtrus.Siekdami užtikrinti visapusę paslaugos kokybę siūlome tik žinomų ir patikimų gamintojų filtrus.
SALONO FILTRO KETIMAS
Keičiame visų markių lengvujų ir mažųjų vienatūrių automobilių salono filtrus.Siekdami užtikrinti visapusę paslaugos kokybę siūlome tik žinomų ir patikimų gamintojų filtrus.
KOMPIUTERINĖ DIAGNOSTKA
Tam, kad galėtume nustatyti gedimo priežastį ir nuskaityti klaidų kodus, Sprint servise® naudojame patikrintą ir patikimą kompiuterinės diagnostikos įrangą. Jeigu gedimui pašalinti pakaks ištrinti klaidų kodus, mes tai padarysime.
VALYMO PASLAUGOS
Švara – viena iš mūsų puosėlėjamų vertybių. Pasikeitus alyvą, yra puiku atsiimti švarų automobilį. Greitai galime išvalyti saloną bei langus.
FREONO PILDYMAS
Jūsų automobilis identifikuojamas ir kondicionieriaus sistema užpildoma automatiniu prietaisu.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI


Romas Kirkilas

Automobilį naudoju darbo reikalais, tad niekaip neradau laiko pakeisti alyvą ir filtrus. Draugas rekomendavo Sprint servisą. Sutariau užvažiuoti prieš darbą. Vyrukai visus reikiamus filtrus turėjo pasiruošę, tad kol suvaikščiojau iki prekybos centro, alyva buvo pakeista ir galėjau važiuoti į darbą.


Justinas Guobys

Dėkoju Sprint servisui už kokybiškai ir greitai atliktą kompiuterinę diagnostiką.